LKS Leśnik Płazów - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Roztocze Ruda Różaniecka - Błękitni Futory 2:5
  • Leśnik Płazów - Zdrój Horyniec 4:0
  • Zryw Młodów - Start Lisie Jamy 4:2
  • Juvenia Cieszanów - Gwiazda Wielkie Oczy 1:4
  • Huragan Basznia Dolna - Graniczni Krowica 0:2
  • Ursus Dachnów - Czerwoni Cewków 2:1
  • Victoria Stary Dzików - Czarni Oleszyce 3:2

Brak aktywnych ankiet.

Leśnik - Zjednoczeni
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pewne zwycięstwo i awans!!!

• autor: LKSLesnikPlazow, 2014-06-15 16:32

Leśnik Płazów 6-1 Błękitni Zalesie

Bramki: W.Sikora, M.Mazur, D.Sigłowy x2, P.Bundyra x2

Skład: M.Sigłowy - D.Bundyra, K.Gmoch, W.Bosiak, P.Kostrzycki - P.Ważny(72' J.Wróbel), W.Sikora, M.Mazur(77' J.Kopczacki), T.Ciećkiewicz(65' K.Sobczyszyn) - D.Sigłowy(84' P.Bukowy), P.Bundyra

więcej w rozwinięciu

LEŚNIK PŁAZÓW Z AWANSEM DO A KLASY!!!

Dzisiejszy mecz rozgrywany na stadionie w Płazowie z drużyną z Zalesia zakończony wynikiem 6-1(3-0) zapewnił awans zawodnikom Leśnika!

Mieliśmy nieco ułatwioną sytuacje, ponieważ Błektnii stawili się na mecz w liczbie 10 zawodników.

Spotkanie rozpoczęło się od ataków Leśnika, mecz był rozgrywany praktycznie na jedną bramkę.

W 17 minucie Wojciech Sikora po świetnej dwójkowej akcji z Danielem Sigłowym, bez kłopotów umieścił piłkę w bramce.

Chwilę później było już 2-0, z prawej strony boiska idealną piłkę w pole karne zagrał Piotr Bundyra, a Daniel Sigłowy mocnym strzałem umieścił ją w bramcę.

Bramka na 3-0 była dowodem klasy naszych zawodników, przed polem karnym w efektowny sposób z piłką obrócił się Wojciech Sikora i zagrał ją do wbiegającego Daniela Sigłowego, a zdezorientowani obrońcy rywali mogli tylko podziwiać kunszt naszych zawodników.

Do szatni zchodziliśmy z 3 bramkową przewagą, jednak z lekkim niedosytem.

Drugą połowę zaczeliśmy od straty bramki, nasz stoper popełnił błąd i zagrał piłkę wprost do napastnika rywali, który nie dał szans naszemu, grającemu z urazem bramkarzowi.

Ale chwilę później było już 4-1, precyzyjnym strzałem z linii pola karnego popisał się Mirosław Mazur.

Wreszcie odblokował się nasz napastnik Piotr Bundyra, który po otrzymaniu podania od Daniela Sigłowego "huknął" bez przyjmowania piłki wprost pod poprzeczke bramki rywali. Było 5-1.

Bramka na 6-1 była bardzo podobna do poprzedniej, znów inteligencją popisał się Daniel Sigłowy który przepuscił piłkę do Piotra Bundyra, który oddał potężny strzał tym razem w dolny róg bramki.

Pod koniec spotkania Leśnik miał jeszcze pare 100% sytuacji, których jednak nie wykorzystał.

Pozdrawiamy bardzo sympatycznych zawodników z Zalesia!

Wszystkim kibicom dziękujemy za doping!

autor: ~korwin 2014-06-16 17:05:58

avatar Co tu dużo gadać, zmasakrowaliście wszystkie drużyny i awans zasłużony. Powodzenia w a-klasie !!! Gratulacje!!!!!!!!

autor: ~legia 2014-06-22 22:09:14

avatar gratulacje dla całej druzyny i nie można zapomnieć o trenerze i prezesie to tez ich zasluga tylko szkoda sp.m lesny.tego nie doczekal powodzenia w a.kl.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Leśnik PłazówZdrój Horyniec
Leśnik Płazów 4:0 Zdrój Horyniec
2015-06-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Roztocze Ruda Różaniecka 2:5 Błękitni Futory
Leśnik Płazów 4:0 Zdrój Horyniec
Zryw Młodów 4:2 Start Lisie Jamy
Juvenia Cieszanów 1:4 Gwiazda Wielkie Oczy
Huragan Basznia Dolna 0:2 Graniczni Krowica
Ursus Dachnów 2:1 Czerwoni Cewków
Victoria Stary Dzików 3:2 Czarni Oleszyce

pon.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.