Leśnik Płazów 2-1 Ursus Dachnów

Bramki: W.Sikora, P.Ważny - K.Roman

Skład: Maciej Sigłowy, Damian Bundyra(Jarosław Wróbel), Tomasz Ciećkiewicz, Krzysztof Gmoch, Przemysław Kostrzycki, Maciej Kopczacki, Mirosław Mazur(Wojciech Bosiak), Wojciech Sikora(Karol Sobczyszyn), Daniel Sigłowy, Piotr Bundyra

HIT RUNDY WIOSENNEJ DLA LEŚNIKA!!!

Dzisiejszego popołudnia na stadionie w Płazowie Leśnik pokonał drużynę z Dachnowa 2-1(1-0) i umocnił się na pozycji lidera B klasy.

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, sytuacje stwarzały obie drużyny, po kwadransie gry inicjatywę zaczął przejmować Leśnik, który cały czas atakował bramkę rywali.

W 26 minucie powodów do radości dostarczył nam Wojciech Sikora, piłka po jego strzale z 20 metrów skozłowała przed bramkarzem i wpadła do siatki.

Dachnów był bardzo zdeterminowany do zdobycia bramki, ale na przeszkodzie stawał doskonałe spisujący się bramkarz Płazowa- Maciej Sigłowy, który w sytuacjach sam na sam nie dawał szans zawodnikom wicelidera.

Do szatni schodziliśmy z jedno bramkową przewagą.

W drugiej części spotkania Leśnik również zaczął atakować, ale obraz gry zmienił się po rzucie rożnym wykonywanym przez Ursusa, który dał im remis.

Zawodnicy z Dachnowa natchnieni bramką przez parę minut nie dawali Leśnikowi wyjść z własnej połowy. Było bardzo nerwowo.

W 65 minucie na stadionie zapadł szał radości, Jarosław Wróbel zagrał prostopadła piłkę do Wojciecha Sikory, który wrzucił piłkę wprost do wbiegającego Pawła Ważnego, a ten uderzeniam głową dał nam prowadzenie.

Dalsza część meczu należała do Leśnika, który był "w gazie" po zdobytej bramce, nie popełnialiśmy błędów w obronie, a do strzelenia bramki zabrakło nam odrobiny szczęścia(trafienie w sklepienie przez Daniela Sigłowego).

Mecz dla kibiców na pewno był przyjemny i pełen emocji. Dziękujemy za doping!